close
تبلیغات در اینترنت
پشت پرده ارتباط GEM TV با سازمان منافقین (مجاهدین خلق)

مطالب مربوط

پشت پرده ارتباط GEM TV با سازمان منافقین (مجاهدین خلق)

پشت پرده ارتباط GEM TV با سازمان منافقین (مجاهدین خلق)

tdq2p

 

مبضم خبر - به نقل از وبلاگ جم تی وی:

کمتر کسی درکشور ماست که نام مسعود و مریم رجوی را نشنیده باشد. دو نفری که مسئولیت اصلی یکی از مخوف ترین سازمان‌های ترور قرن حاضر يعني مجاهدين خلق ايران را برعهده دارند.

سازمان مجاهدین خلق ایران که در ادبیات مردم ما به سازمان منافقین شهرت یافته‌اند، سازمان مسلحی است که در اواسط دهه 1340 برای مبارزه با حکومت پهلوی تشکیل شد.

این سازمان پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا خرداد1360، تلاش داشت خود را همراه مردم و مدافع حقوق آنان جلوه‌گر سازد. منافقین در جریان همه‌پرسی نظام جمهوری اسلامی ایران در فروردین 1358 به طور ضمنی با پرسش جمهوری اسلامی، آری یا نه، اظهار مخالفت می‌کرد.

 

 

این گروهک که ایجاد غائله و غوغا را تنها راه موجود برای مطرح کردن خود در اوایل انقلاب می‌دیدند، دست به ایجاد درگیری‌ها و آشوب‌هایی پراکنده و نامنظم در اقصی نقاط کشور و همچنین درگیری با اقشار مختلف مردم و نیروهای انقلاب مانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زد.

mucyN

 

دیری نپایید این سازمان که از داخل و خارج از کشور افرادی را جذب کرده بود دچار ریزش های گسترده ای شد. ریزش هایی که فقط یک ریزش نبود بلکه یک رسوایی تمام عیار به حساب می آمد. افشاگری های نزدیکان مسعود و مریم رجوی این تشکیلات را تبدیل به سازمانی منفور کرد که اقشار مختلف از آن ها دوری می کردند.

تا کنون خاطرات هولناک بسیاری از زبان جداشدگان این سازمان به گوش رسیده است که جز سیاهی چیزی دیگر را نمی توان در آن یافت.

حسام کرمانشاهی معروف به "حسام گرگی" عضو سابق سازمان مجاهدین خلق است. به گفته وی 14 سال در پادگان اشرف بدترین دوران زندگیش را گذرانده است. او یکی دیگر از قربانیان پادگان اشرف است که اکنون خاطراتش دل هر ایرانی را به لرزه در می آورد.


h17XB

 

حسام طی مقاله ای در مورد سازمان مخوف مجاهدین خلق ضمن اشاره به گوشه ای از خاطراتش در پادگان اشرف چنین می نویسد:

"من عضو پيشين مجاهدين خلق هستم بيش از هفده سال در اين فرقه بسر برده ام فرقه مجاهدين صرفا يك گروه نيستند مجاهدين يك بيماري هستندكه در جامعه ايران از سالهاي قبل وجود داشته اين بيماري بايستي با اطلاع رساني و آگاه سازي نابود شود و نسل جوان ايراني را در مقابل آن واکسینه كرد. اين چيزي است كه من به نوبه خود وظيفه انساني و ميهني ام مي دانم باشد كه هيچ انساني به اين گرداب نيفتد.پس از جنگ اشغال عراق و خارج شدن بيش از 1500 نفر از سازمان، تقريبا كنترل از دست تشكيلات خارج شد جز مواردي معدود ديگر دست به اين كارهاي عقب مانده نمي زد. اما در ميان اين جدا شدگان بودند افرادي كه جدا شدن آنها براي سازمان بس گران تمام شد بخصوص اينكه مواضع تند و تيزي هم عليه تشكيلات گرفتند و اسرار مهمي را از تشكيلات رو كردند."

LvGZB

 

حسام کرمانشاهی ملقب به حسام گرگی در ادامه این مقاله از افرادی ذی نفوذ در تشکیلات منافقین یاد می کند که نام سعید کریمیان مدیر شبکه جم نیز به چشم می خورد. حسام که بیش از یک دهه از زندگی اش را در پادگان اشرف سپری کرده است در ادامه می نویسد:

" در این بین کسانی بودند و اکنون هم هستند که مورد تأیید تشکیلات هستند. در آن زمان نیز بسیار در اشرف رفت و آمد و حتی سکونت داشتند افرادی به نام های محمد هدایتی، رحمان رودباری، فرهاد غلامی، شهرام دلاوری، سعید کریمیان، اسماعیل شیرازی و حسن اعتمادیان.

این افراد را در آن زمان به یاد دارم که در پادگان اشرف ساکن بودند و در واقع از اعضای ارشد پادگان بودند که بیشتر به فکر منتقل شدن به اروپا و ممالک دیگر بودند.

یادم می آمد زمانی که سعید کریمیان در پادگان اشرف بود بسیار مورد توجه تشکیلات قرار گرفته بود. این توجه باعث شد که سعید کریمیان خیلی زود از پادگان اشرف بیرون بیاید و در زمینه رسانه ای فعالیت کند. کاری که باب طبع سازمان بود. لیاقت های سعید کریمیان سبب شد تا بعدها وی به عنوان مشاور رسانه ای گروه مجاهدین انتخاب شود تا علاوه بر فعالیت های شخصی خود در این زمینه فعالیت داشته باشد.

قدرت مذاکره و رایزنی که سعید کریمیان در سازمان در بین افرادی دیگر داشت زبان زد بود. سفرهای مکرر او به لندن و تل آویو سبب شد تا از او فردی کارکشته بسازد تا جایی که خیلی ها اوج گرفتن مقطعی سیمای آزادی را مدیون او می دانند.

از آموزش در اسرائیل گرفته تا مذاکره با سران یهود در اروپا این ها تمامی تجاربی بود که می توانست از سعید کریمیان فردی مدیر و با تجربه در زمینه رسانه ای بسازد. و اکنون هم که با موفقیت هر چه بیشتر با مدیریت چندین شبکه ماهواره ای و ارائه راهکار برای سازمان به راه خود ادامه می دهد.

این مطالب را نوشتم تا بینندگان حریم سلطان بدانندکسی که این سریال را برایشان پخش می کند با چه افرادی ارتباط داشته و دارد.

البته شاید بعضی ها برایشان مهم نباشد!"

و اما مهدی خزعلی، پسر آیت الله خزعلی چندی پیش در وب سایت شخصی خود دست به افشاگری زد و از ارتباط مخفی برادرش، علیرضا خزعلی با گروه جم پرده برداشت .

DKlBl

 

علیرضا خزعلی که زمانی از گردانندگان شبکه ماهواره ای ایرانیان (اولین شبکه مجوزدار ماهواره ای در ایران) به حساب می آمد، ارتباطش با سعید کریمیان را انکار نکرد در پاسخ به برادرش از فساد مالی و ارتباط مدیر شبکه جم با منافقین پرده برداشت.

 

ZdH9k

 

علیرضا خزعلی در وبسایتش چنین می نویسد: "...من آن روز ها در گوش الف.ش می خواندم که کارهای فلانی از باب رضای خدا نیست اما گوشش به این حرف ها بدهکار نبود و کار خودش را انجام می داد.

روزی مرا به وزارت بردند و به خاطر آن آقا سین جیم شدم. می گفتند تو با عامل سازمان همکاری داشته ای به آن ها گفتم مگر من خدایم که بدانم نفوذی بوده است..."

در همین راستا طی رایزنی های گسترده با ترتیب دادن گفتگویی، علیرضا خزعلی ابعاد تازه ای را از هویت سعید کریمیان، مدیر شبکه جم برملا ساخت.

وی گفت: " یه روزی با یک نفر دوست صمیمی هستی و واقعا فکر می کنی که دیگه تو اونی و اونم تو اما خوب دست روزگار بیکار نشسته و خیلی دوست داره واقعیت ها رو به خیلی ها نشون بده زمانی که با آقای سعید کریمیان رفت و آمد و همکاری های بسیار خوبی داشتیم اصلا فکر نمی کردم که کار به اینجاها بکشه من بر خلاف خیلی از دوستان که از ایشون ضربه شدید مالی دیدند من ندیدم و خوشبختانه از این جهت من از ایشون ضربه نخوردم

تنها و بزرگترین ضربه ای را که من خوردم و حتی تا الان هم دارم تاوانش را می دهم ارتباط من با آقای کریمیان بود ارتباطی که حتی باعث شد تا من رو به وزارت ببرند و با کمال تعجب بسیار به من بگویند که تو عامل مجاهدین خلقی

من که اصلا روحم هم خبر نداشت به جرم ارتباط با کسی که می گفتند با منافقین مرتبط است تا الان دارم تاوان پس می دهم این ها اصلا مهم نیست. اگر اصرار شما نبود شاید مجبور نمیشدم این حرف ها رو بزنم اما من خودم رو مدیون این مردم می دونم پیش خودم گفتم باید ادای دینی نسبت به این مردم داشته باشم. چون من هم نا خودآگاه وارد این بازی شده بودم فهمیدم که قضیه مجاهدین و منافقین در برابر قضیه های دیگر خیلی کوچک بود ارتباط مستقیم با سعد محسنی که مستقیما با رابرت مرداک حشر و نشر داشت آنقدر مورد عنایت این آدم بود که حتی به ایشون لقب رابرت مرداک افغانستان رو دادند.

 ارتباط با ام آی سیکس و تشکیل اتاق فکر و انتخاب برنامه ها و سریال هایی هدفمند در لندن ارتباط ملاقات با سران یهود و بهاییت در اروپا و سفرهای مکرر به اسرائیل و برنامه ریزی های بلند مدت از جذب نیرو از داخل کشور گرفته تا خروج سرمایه های کلان کشوری و حتی سرمایه گذاری در جریانات آشوب کشور این ها چیزهایی بود که من بدون اینکه بخواهم در جریان قرار گرفتم.

شما بیانیه هایی رو که گروه جم حالا به اسم سعید کریمیان صادر می کنند رو اگر ببینید از منافقین به اسم مجاهدین خلق یاد می کنند و این دقیقا همان پارادوکسی بودن از ادعا تا عمل است که ایرانی ها همه می دانند کسی که از این گروهک باشد یا مخالف نباشد این ها را به اسم مجاهدین خلق یاد می کنند و اصلا جرات ندارند که به نام منافقن این گروهک رو خطاب کنند.

نکته بعدی رو که باید توجه کرد اینست که آقای سعید کریمیان تا کنون اصلا خودشون رو نشان بیننده ها و یا مردم نمی دهند و ما الان شاهد اون هستیم که گروه جم و نزدیکان آقای کریمیان مدام از دهان ایشان آن هم در فیس بوک بیانیه و اطلاعیه صادر می کنند و خوب شاید هم طبیعی است فشارهای منافقین به آقای کریمیان شاید باعث شده که خودشون رو مخفی کنند و یا بایکوت خبری بشن

متأسفانه نزدیکان آقای کریمیان که میایند و از طرف ایشون بیانیه می دهند باید مقداری هماهنگی با خود ایشون هم می کردند چرا که شاهد آن هستیم که گروه جم اعلام کرده است که آقای سعید کریمیان با هیچ کسی مصاحبه نکرده در صورتی که حدود دوماه پیش با اردوان روزبه و رادیو کروچه با ایشون مصاحبه کردند.....

بازهم میگویم هر کسی در انتخاب آزاد است و نظر هر کسی محترم اما من خودم را مدیون این مردم عزیز دانستم تا حاظر بشوم و بیایم حرف هایی را بزنم حرف هایی را که شاید من و امثال من خبر داشته باشند چون گفتم ناخودآگاه وارد این بازی شدم این گروه مدام ادعای استقلال می کند و می گوید گروه جم کاملا مستقل است اما این چه استقلالی است که به گفته خود آقای کریمیان در مصاحبه با رادیو کوچه 24 ساعته شبکه هایش از سوی دولت انگلیس کنترل و اصطلاحا مانیتورینگ می شود و کوچکترین موردی را که بر خلاف سناریوی آنان پیش رود را رصد کنند شبکه را می بندند یا ما خوب معنای استقلال رو نفهمیدیم یا گروه جم در دادن بیانیه هایش هماهنگی با مدیر عامل این شبکه ها ندارد.

اگر به گفته خودشان این شبکه شبکه ای است کاملا سرگرمی و هدف دیگری را دنبال نمی کند پس چرا باید برای این گروه در دبی مشکل بوجود آید دبی که همه ما می دانیم چندین شبکه ماهواره ای دیگر هم در این شر و امارات مستقر هست چرا باید دفتر این شبکه از سوی مقامات امارات بسته شود؟"

 

Lh7We

gc3No

نمایی از دفتر شبکه جم در لندن


البته غیر از حسام کرمانشاهی و علیرضا خزعلی، شهرام همایون و نوری زاده نیز از ارتباط مدیر شبکه جم با منافقین پرده برداشت حال باید نشست و دید که آقای کریمیان تا به کی می خواهد از برنامه های حاصل از اتاق فکر مستقر در انگلستان استفاده کند و برنامه های به ظاهر اینترتیمنتی اربابانشان را بر سر مردم ایران پیاده نماید؟!!

به راستی چه وجه شباهتی میان سعید کریمیان و مسعود رجوی است؟!

سیاستی که فقط در انحصار گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد. مخفی نگاه داشتن چهره از انظار مردم و هدایت از پشت صحنه. این همان سناریویی است که سال هاست فرقه رجوی اجرا می کند. مخفی نگاه داشتن و عدم حضور مدیر شبکه جم در انظار عمومی هر آدمی را بیاد مسعود رجوی میاندازد. شخصی که بیانیه ها و سخنرانی هایش رادیویی است و این مسأله را بسیار خوب به اعضای فرقه اش آموزش داده است. تا که هر اتفاقی ناخواسته از جانب آن ها بیافتد سریعا تکذیب نمایند!

منبع:بولتون نیوز

 

_______________________________________________

AOKQ4

تاریخ ارسال: جمعه 30 مرداد 1394 ساعت: 8:49 |تعداد بازدید : 87 نویسنده :

دیدگاههای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی